Osobiste akcenty we wnętrzach


Wystrój mieszkania uzależniony jest oczywiście od upodobań osób w nim mieszkających. Liczą się jednak nie tylko upodobania, lecz także zainteresowania. Osobiste akcenty, drobiazgi związane z życiem domowników nadadzą wnętrzu przytulności i ciepła, a te aspekty w domu są niezwykle ważne.

 

Z czym kojarzą Ci się katalogowe wnętrza? Dla mnie są idealne, aby się zainspirować, jednak charakteryzują się surowością. Minimalizm jest obecnie bardzo na czasie i osobiście uważam, że słusznie, natomiast należy go nieco przełamać. Nie wyobrażam sobie wnętrza bez elementów, które świadczą o jego mieszkańcach i zdradzają, kto w nim mieszka i czym się interesuje.

 

Zdjęcia są moim zdaniem nieodłączną częścią każdego mieszkania czy domu, pisałam już o nich w jednym z postów. Ramki, fotografie zawieszone na sznurku czy nawet fototapeta to doskonałe sposoby, aby spersonalizować wnętrze. Dzięki zdjęciom uwiecznisz wspomnienia, a Twoi goście zobaczą to, z czego jesteś najbardziej dumny.

 

Realizowanie i rozwijanie pasji to rzecz niezwykle ważna. Co Ty na to, aby wpleść swoje zainteresowania w wystrój wnętrza? Lubisz podróże? Mapa na ścianie może się doskonale prezentować! Nie mam na myśli standardowej mapy, lecz taką, która jest graficznie przedstawiona w nietuzinkowy sposób. Może to być np. czarny zarys kontynentu na białej ścianie. Z pewnością każdy podróżnik ma też pamiątki, które można ciekawie wyeksponować.

 

 

Twoja pasją są książki? Stwórz ścianę z regałów wypełnionych rozmaitymi tytułami, które będą świadczyć o Twoich upodobaniach. Post na temat wyeksponowania książek również pojawił się na stronie, zachęcam do przeczytania.

 

Pokoje dziecięce bardzo często są zaaranżowane tak, aby jak najbardziej nawiązać do zainteresowań malucha czy nastolatka. Pokój młodego piłkarza czy małej księżniczki to doskonały sposób na uruchomienie wyobraźni dziecka i przeniesienie do świata marzeń.

 

Jeśli Twoje mieszkanie jest urządzone w konkretnym stylu, trzymaj się obranej koncepcji. Spersonalizuj wnętrze w taki sposób, aby go nie przytłoczyć. Kolekcjonując coś, nie „zagracaj” tym wszystkich pomieszczeń. Stwórz osobny kącik na swoje skarby. Subtelne elementy również pozwolą wyrazić Ci siebie.

 

 

Osobiste akcenty w mieszkaniu mają na celu zyskanie przytulnego, ciepłego wnętrza. W ten sposób unikniesz wrażenia tzw. katalogowego czy hotelowego wystroju. Bądź oryginalny i realizuj swoje pomysły, a zyskasz wyjątkowe lokum.

 

Fot.: polki.pl

 

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl