Wielkanoc


Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, który bez wątpienia należy celebrować. Jest to okazja do odpoczynku

oraz spotkań z najbliższymi. Tegoroczna Wielkanoc jest dla mnie i mojej rodziny wyjątkowa. Dlaczego? To pierwsze święta w nowym mieszkaniu, w związku z tym chciałam się do nich przygotować w szczególny sposób.


Przygotowania rozpoczęłam oczywiście od świątecznych dodatków. Cenię umiar, więc starałam się zaaranżować mieszkanie w prosty, lecz urokliwy sposób. Postawiłam przede wszystkim na kwiaty. Na stołach ustawiłam kolorowe tulipany oraz żółte żonkile w szklanych wazonach, natomiast na parapetach znalazły się hiacynty w ozdobnych doniczkach. Wspólnie z dziećmi stworzyliśmy także kolorowe pisanki, które ułożyłam w dużej, jaskrawozielonej misie.

 

Na moim stole wielkanocnym położę biały obrus i białą zastawę. Na środku ustawię skorupki jajek z wyrastającą ze środka rzeżuchą oraz, jak wcześniej wspomniałam, wazon z tulipanami i żonkilami. Obok talerzy ułożę serwetki z wielkanocnym motywem. W złożone serwetki wetknę krótkie gałązki bazi. Cała rodzina z pewnością będzie zachwycona tą dekoracją. 

 

Dzięki temu, że zakupiłam większe mieszkanie, na tegoroczne święta mogłam zaprosić całą rodzinę bez obaw, że ciężko nam będzie nam się pomieścić. Do śniadania wielkanocnego możemy zasiąść przy dużym, rodzinnym stole. Również przygotowanie posiłków stało się dla mnie dużo łatwiejsze, ponieważ moja kuchnia jest urządzona w bardzo funkcjonalny sposób. Mam dużo miejsca do pracy i wszystko znajduje się pod ręką.

 

Kolejna zaleta mojego nowego mieszkanka to ogródek, wybraliśmy z mężem mieszkanie na parterze między innymi z tego względu. Dzięki temu mogę zgodnie z tradycją pochować tam wielkanocne upominki dla dzieci. Widok małych szkrabów szukających skarbów wśród krzewów jest niesamowity.  W ogródku również znalazła się namiastka świąt, a mianowicie mały, wiklinowy zajączek zrobiony przez moją mamę.

 

Kiedy patrzę na pięknie przyozdobione świątecznymi dodatkami mieszkanie i uśmiechnięte buzie dzieci biegających wokół stołu, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że decyzja o zakupie nowego lokum była najlepszą, jaką mogłam podjąć.

 

Mam nadzieję, że Twoje Święta Wielkanocne będą równie kolorowe i piękne oraz że spędzisz je w spokojnej, rodzinnej atmosferze. Wesołego Alleluja! 

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl