Inteligentny dom


Nowoczesne technologie zdominowały świat i mogą zagościć w Twoim mieszkaniu lub domu. Dzięki inteligentnym instalacjom zyskasz komfort, wygodę i zaoszczędzisz pieniądze.

 

Inteligentne systemy pozwalają zoptymalizować pobór energii, a co za tym idzie zmniejszyć opłaty. Technologia ma możliwość odłączenia od zasilania wszystkich urządzeń podczas Twojej nieobecności. Nie musisz się już martwić, czy wyłączyłeś żelazko. 

 

Wyobraź sobie sytuację, że wyjeżdżasz zimą na kilka dni, a temperatura w domu spada. Jeszcze przed powrotem możesz uruchomić ogrzewanie za pomocą aplikacji. Wygodne i praktyczne rozwiązanie!

 

Istnieją nawet systemy, które pozorują obecność kogoś w pustym domu. Będąc w posiadaniu takiej technologii, możesz sterować również alarmem, oświetleniem czy roletami okiennymi. Wszystko zależy od tego, jak bardzo urozmaiconą wersję wybierzesz.

 

Przyszłość niesie ze sobą mnóstwo nowości. Niewykluczone, że za jakiś czas będziesz mógł mobilnie sterować np. ekspresem, który przygotuje kawę na wyznaczoną przez Ciebie godzinę lub zakupisz inteligentną lodówkę, która sama zamówi za Ciebie brakujące produkty.

 

Opcje systemu dopasuj do swoich potrzeb i portfela. Z biegiem czasu istnieje możliwość urozmaicenia poszczególnych funkcji.

 

Pozwól nowoczesnej technologii opanować Twoje mieszkanie lub dom.

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl