Ceglana klasyka


Cegła to materiał znany każdemu od dawna. Uważam, że to jeden z klasycznych sposobów na urozmaicenie wystroju mieszkania lub domu, który długo jeszcze nie wyjdzie z mody. Pasuje do wnętrz urządzanych w różnych stylach, np. industrialnym, skandynawskim lub rustykalnym.

Według mnie niepowtarzalny klimat tworzą cegły pochodzące z rozbiórki starych budynków. Możesz wybrać też cegłę dekoracyjną np. w kolorze białym. Dobrym zamiennikiem są płyty klinkierowe w różnych kolorach i wzorach. Są trwałe, odporne na zabrudzenia i uszkodzenia. Stosuje się je zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Tańszą alternatywą może być tapeta imitująca cegłę, musisz się jednak liczyć z tym, że efekt będzie wówczas mniej naturalny.

Zazwyczaj cegła stosowana jest w salonie na ścianie TV. Uważam to za bardzo dobre rozwiązanie. Warto jednak zaaranżować ceglaną ścianę także w innych pomieszczeniach. Doskonale będzie prezentować się np. w kuchni lub w sypialni za łóżkiem, a nawet w korytarzu. Pamiętaj, aby nie przesadzić z ilością cegły, zwłaszcza jeśli jest w naturalnym lub ciemnym kolorze. Możesz wówczas optycznie pomniejszyć pomieszczenie i sprawić, że wystrój będzie „przekombinowany”.

Ceglane akcenty sprawią, że Twoje wnętrze stanie się oryginalne i bardziej przytulne. Dobierz odpowiednią strukturę, wielkość oraz kolor cegły dekoracyjnej do swojego wnętrza. Takie urozmaicenie potrafi niebywale ożywić pomieszczenie

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl