Gdynia Śródmieście


Śródmieście to centralna i reprezentacyjna część Gdyni. Na jej terenie znajduje się główna i najstarsza ulica miasta – Świętojańska, przy której znajdziemy liczne sklepy, puby, kawiarnie i restauracje, które odwiedzają zarówno mieszkańcy, jak i turyści.


Niezaprzeczalną zaletą Śródmieścia jest dostęp do morza i kąpieliska wodnego w centrum miasta. Poza tym, że jest to przepiękna plaża, zachwycimy się tu także bulwarem nadmorskim, miejscem, na którym odbywają się liczne koncerty i innego rodzaju imprezy masowe. Wielbiciele aktywnej formy spędzania wolnego czasu nie mają tu na co narzekać.

Przepięknym miejscem rekreacyjnym na terenie Śródmieścia jest Kamienna Góra, z której można podziwiać panoramę Gdyni oraz zapierający dech w piersiach widok na morze.

Centrum to także wiele miejsc związanych z kulturą – między innymi jedyny w Trójmieście Teatr Muzyczny oraz dołączona do niego szkoła kształcąca przyszłych aktorów. To także centrum filmowe z kinem oraz gdyńską „filmówką”.


Śródmieście to dzielnica, w której nie można się nudzić. Także rodzice i ich dzieci nie mają tu na co narzekać – dla nich również znajdą się atrakcje, np. Akwarium Gdyńskie.

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl