Dolny Sopot


Pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się dzielnica, którą wszyscy bardzo dobrze znają – jest to centralna część miasta. To właśnie tu znajdują się sopockie „perełki”, takie jak słynny deptak, czyli ulica Monte Cassino (w sezonie (i poza nim) oblegana przez turystów) oraz najsłynniejsza atrakcja miasta – najdłuższe w Europie drewniane molo z przełomu XIX i XX wieku. Dolny Sopot to także bliskość kultury i sztuki (kina, muzea, galerie i teatry).


To także optymalne miejsce do zamieszkania ze względu na położenie geograficzne – pomiędzy Gdańskiem i Gdynią, które oferują bardzo duży rynek pracy, na którym nietrudno znaleźć dobre miejsce zatrudnienia. Centrum Sopotu jest dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami Trójmiasta dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej, a zatem przemieszczanie się po mieście nie stanowi dla mieszkańców problemu.


To wymarzone miejsce do zamieszkania dla osób, które cenią sobie bliskość natury (plaże i morze), urokliwe zabudowania (w tym przypadku eklektyczne oraz secesyjne kamienice, a także przepiękne wille), klimatyczne uliczki oraz atmosferę uzdrowiska, która jest wyczuwalna od pierwszych chwil spędzonych w Sopocie. W sezonie letnim to również najbardziej imprezowe miejsce Trójmiasta, do którego zjeżdżają się mieszkańcy oraz turyści, chcący się rozerwać. W pozostałej części roku to miasto ciszy, spokoju i błogości.

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl