Przymorze


Jest to prężnie rozwijająca się dzielnica bardzo atrakcyjna pod względem lokalizacji. Największym jej atutem jest bliskość morza i pięknych piaszczystych plaż. Nad morzem rozciągają się ścieżki rowerowe oraz promenada, którą spacerują wielbiciele aktywnego spędzania czasu.


Przymorze to także piękne i zadbane parki, m.in. Park Nadmorski im. Ronalda Regana – imponujący wielkością teren, zagospodarowany lasami oraz stawami. Jest to miejsce, które uwielbiają rodziny z dziećmi, ponieważ również dla najmłodszych nie zabraknie tu atrakcji.


Ze względu na malowniczą okolicę, deweloperzy budują tu apartamentowce, które zamieszkują zamożniejsi. Bliskość morza wpływa na cenny nieruchomości, które kosztują więcej niż w południowej części miasta.


Niewątpliwie Przymorze to wspaniałe miejsce do zamieszkania – poza świetną lokalizacją, tutaj także mamy galerie handlowe, kina, przyjazną komunikację miejską (tramwaj, autobus, SKM), a także co najciekawsze – najdłuższy budynek w Polsce – falowiec, który jest budynkiem mieszkalnym.

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl