Stogi


Stogi to przepiękne miejsce, które dziś jest trochę pomijane na mapie Gdańska. Jest to dzielnica z dostępem do morza i szerokiej, piaszczystej i pięknej plaży, o czym zapomina wielu mieszkańców miasta. A szkoda, ponieważ Stogi mają ogromny potencjał na bycie kurortem na miarę Jelitkowa, a może nawet Sopotu.

Ma to jednak swoje plusy, a mianowicie ceny, które są tu zdecydowanie niższe niż w wyżej wymienionych miejscach. Z pewnością i to się zmieni w związku z planami rewitalizacji dzielnicy, jednak teraz to idealny moment na zakup nieruchomości w tej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta, w bardzo rozsądnej cenie.

Stogi znajdują się na Wyspie Portowej. Od północy i wschodu otoczone są lasami, od północnego zachodu łąkami pasa nadmorskiego, od południa Martwą Wisłą, a od północy Zatoką Gdańską i pasem wydm. Myślę, że to najlepsza rekomendacja dla tych, którzy wahają się, czy tu zamieszkać. Na pewno warto!


Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl