Oliwa


Historyczna i jedna z najbardziej urokliwych dzielnic miasta Gdańska – Oliwa to połączenie nowoczesności z klasycznymi zabudowaniami willowymi. Dziś jest to biznesowe centrum miasta, w którym swoje siedziby mają znane krajowe i międzynarodowe korporacje. Dodatkowo mieści się tu kampus Uniwersytetu Gdańskiego, a więc jest to miejsce przepełnione energią i kreatywnością młodych ludzi.

Oliwa to bardzo dobrze skomunikowana część miasta (stacja SKM, pętla tramwajowa, przystanki autobusowe), granicząca z Sopotem, który jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność tego miejsca.

Dla zachowania równowagi, poza charakterem biznesowym dzielnicy, jest to także teren rekreacyjny bogaty w lasy i inne tereny wprost wymarzone do spacerowania. Niewątpliwą zaletą Oliwy jest park im. Adama Mickiewicza – przepiękny, pełen unikatowych gatunków roślin kompleks, który przyciąga swoim niepowtarzalnym klimatem. W lasach natkniemy się na wieże widokowe, np. Pachołek, z którego rozciąga się widok na panoramę Gdańska, który zapiera dech w piersiach.

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl