Ekipa remontowa


Już wiesz, jak będzie wyglądać Twoje nowe mieszkanie? Teraz potrzebny Ci będzie ktoś, kto wcieli Twój plan w życie!

Jak i gdzie szukać, aby znaleźć odpowiednią ekipę remontową? Najlepszy sposób to moim zdaniem poczta pantoflowa. Jeśli wprowadziłeś się na nowe osiedle, z pewnością masz wokół siebie mnóstwo sąsiadów, którzy również remontują swoje mieszkania. Zapytaj ich, czy mogliby kogoś polecić. Przy okazji możesz też zobaczyć, jak wyglądają efekty pracy fachowców. Jeśli decydujesz się na ekipę z polecenia dopytaj, czy są to osoby rzetelne, uczciwe, czy zostawiają po sobie porządek.

Jak powszechnie wiadomo, skarbnicą wiedzy jest internet. Możesz poszukać odpowiedniej ekipy na różnego rodzaju forach budowlanych lub zadać pytanie na portalu społecznościowym. Robiąc rozeznanie, koniecznie zwróć uwagę, jakie są średnie stawki za usługi.

Bardzo rzadko zdarza się, że jeden fachowiec jest specem od wszystkiego. Dobrze poszukać kilkuosobowej ekipy realizującej wszystkie usługi, takie jak wykończenie, elektryka i hydraulika. Możesz też szukać każdego fachowca osobno. Może np. Twój kolega lub wujek mógłby się czymś zająć. Remontując mieszkanie, skorzystałam z pomocy mojego taty, od razu wiedziałam, że efekt będzie powalający.

Przed rozpoczęciem pracy, koniecznie podpisz z fachowcami umowę. Umowy „na słowo” często nie mają dobrego skutku.

Odpowiednia ekipa remontowa to pierwszy krok do sukcesu przy remoncie mieszkania, więc musisz dokonać dobrego wyboru.

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl