Zabezpieczenie mieszkania przed włamaniem


Będąc na wakacjach martwisz się, czy z Twoim mieszkaniem wszystko w porządku? Boisz się, że pod Twoją nieobecność ktoś się tam włamie? Najwyższy czas, abyś zadbał o odpowiednie zabezpieczenia.

Jedne z najpopularniejszych rozwiązań to drzwi oraz rolety antywłamaniowe. Kupując drzwi, zapytaj sprzedawcę o certyfikat potwierdzający ich klasę. Klas jest 6, drzwi antywłamaniowe najbardziej odpowiednie do mieszkania to klasa 3. Rolety antywłamaniowe również skutecznie utrudnią dostęp złodzieja do Twojego mieszkania. Mogą też mieć zastosowanie jako ochrona przed słońcem. Jeśli chodzi o okna, możesz także zainwestować w folię antywłamaniową, która wzmacnia szkło i utrudnia stłuczenie szyby.

Możesz zamontować w swoim mieszkaniu czujkę antywłamaniową. Istnieją takie, które zabezpieczają uchylne powierzchnie. Otwarcie okna lub drzwi przez złodzieja poskutkuje głośnym alarmem.

Rodzajem zabezpieczenia przed włamaniem jest także ubezpieczenie mieszkania. Takie rozwiązanie gwarantuje Ci ochronę finansową w przypadku kradzieży ruchomych środków Twojego majątku, takich jak np. meble, sprzęty AGD i RTV, pieniądze, ubrania.

Doskonałe zabezpieczenie to oczywiście osiedle o odpowiednim standardzie. Jeżeli dopiero planujesz zakup mieszkania, warto rozejrzeć się za ogrodzonym osiedlem. Dodatkowe udogodnienia to np. monitoring lub ochrona.

Pamiętaj, bezpieczeństwo ponad wszystko!

 

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl