Co najlepsze w Gdyni?


Gdynia zajmuje pierwsze miejsce w Polsce pod względem miast, w których żyje się najlepiej, co potwierdzają sami mieszkańcy. Bez wątpienia, prędkość, z jaką rozwija się to miasto jest imponująca, a jego władze dokładają wszelkich starań, by wszystkim żyło się jeszcze lepiej.

Gdynia to najnowocześniejsze miasto Trójmiasta – rozbudowany Park naukowo-technologiczny oraz Centrum Nauki Eksperyment to miejsca, które wspierają młodych ludzi oraz tych, którzy zaczynają swoją przygodę jako przedsiębiorcy.

Jest to także pomorskie centrum filmowe. W Gdyni znajduje się Gdyńska Szkoła Filmowa, która kształci przyszłych reżyserów. To także gospodarz festiwalu Gdynia Film Festiwal, w ramach którego nagrodę Złote Lwy otrzymują twórcy najlepszych polskich produkcji filmowych.

Miasto związane jest również z teatrem. Teatr Muzyczny i Teatr Miejski to sceny znane w całym kraju. Przy Teatrze Muzycznym znajduje się studium wokalno-aktorskie, gdzie młodzi ludzie uczą się sztuki śpiewu, tańca i gry aktorskiej.

Gdynia to przede wszystkim miasto położone nad samym morzem, z przepięknym bulwarem, który jest idealny do spacerowania. Jest to miasto bogate w urokliwe tereny rekreacyjne, takie jak: klif w Orłowie, Kępa Redłowska, Rezerwat Cisowa, park Kamienna Góra czy Kolibki.

Jest to centrum ‘wypadowe’ m.in. na Kaszuby (dzięki połączeniom kolejowym można odwiedzić urokliwe kaszubskie miejscowości). Bliskość imprezowego Sopotu i historycznego Gdańska sprawia, że Gdynia staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Jednym z największych plusów miasta są ceny – jak dotąd jest to najtańsze miasto Trójmiasta (biorąc pod uwagę np. ceny mieszkań). Dodając do tego nieustanny rozwój i podążanie za współczesnymi trendami w zarządzaniu miastem otrzymujemy syntezę cech, które są doceniane przez mieszkańców.

Nie zapominajmy także, że Gdynia to gospodarz Open’er Festival, jednego z największych corocznie organizowanych festiwali w Europie. Występują na nim twórcy muzyki elektronicznej, rocka oraz hip-hopu.

Czy Gdynia to idealne miasto? Przekonaj się sam.

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl