Ścianka TV


Po dniu pełnym wrażeń dobrze jest się zrelaksować. Dobrym sposobem na to może być wieczór przed telewizorem. Ściana, na której znajduje się telewizor stanowi centralne miejsce dla salonu więc warto, aby się wyróżniała. Nie wybieraj jednak zbyt charakterystycznych kolorów i wzorów, aby nie męczyć oczu.


Jednym z najprostszych sposobów jest pomalowanie ściany telewizyjnej na inny kolor, niż pozostałe- rozwiązanie efektowne, proste i niedrogie. Jeżeli jednak wolisz bardziej nietuzinkowe sposoby, to wybór jest dość duży. Ja wybrałam kamień w piaskowym kolorze, wygląda pięknie i sprawia, że wnętrze jest przytulne. Oczywiście możesz wybrać odpowiadający Tobie kolor i rodzaj kamienia. Ciekawym rozwiązanie jest także cegła.


Ostatnio we wnętrzach coraz częściej spotyka się panele dekoracyjne na ścianach, efekt jest moim zdaniem nowoczesny i estetyczny.


Jeśli zależy Ci na ciekawym princie, dobrym wyborem może okazać się również tapeta.


Twoje mieszkanie nie jest zbyt duże i masz mało miejsca na przechowywanie? Ścianę, na której znajduje się telewizor, możesz zagospodarować za pomocą szafek i półek, które można w bardzo ciekawy sposób zgrać z wystrojem wnętrza.


Pamiętaj, że nieważne, w jaki sposób udekorujesz ścianę tv, musi ona współgrać z wystrojem całego mieszkania. Do dzieła!

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl