Kabina prysznicowa


Kabina prysznicowa to bardzo praktyczne rozwiązanie, pozwala na wzięcie szybkiego i zdrowego prysznica (dzięki czemu zaoszczędzisz też na rachunkach za wodę), a w małej łazience pomoże Ci zyskać sporo przestrzeni. Pamiętaj, że kabina kabinie nierówna ;)

 

W sklepach z wyposażeniem łazienek wybór kabin prysznicowych jest duży. Najważniejsze, abyś dopasował zakup do swoich potrzeb. Jeżeli Twoja łazienka jest mała, dobrze jeśli wybierzesz kabinę z przesuwnymi drzwiami. Ostatnio pojawiły się tzw. kabiny walk in- nie mają drzwi, ale są zbudowane tak, aby woda nie wydostawała się poza konstrukcję. Dodatkowo zazwyczaj nie mają one brodzika, odpływ znajduje się w podłodze, co również optycznie powiększy pomieszczenie. Jeśli masz do wykorzystania nieco więcej miejsca, możesz zdecydować się na drzwi uchylne :) Co do brodzika, to oczywiście są dostępne różne wysokości- od bardzo niskich po wysokie. Kabina walk in oraz bardzo niskie brodziki to idealne rozwiązanie dla osób starszych lub niepełnosprawnych, natomiast duże i wysokie brodziki mogą jednocześnie pełnić funkcję wanny.

 

Jak widzisz, rozwiązań jest sporo :) Dodatkowo sam możesz dopasować kabinę do wystroju w Twojej łazience. Do dzieła!

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl