Mały przedpokój


Nawet mały przedpokój możesz urządzić tak, by nie tylko zachwycał po wejściu do mieszkania, ale był przede wszystkim funkcjonalny.


Złotą zasadą w małych pomieszczeniach jest stosowanie jasnych kolorów. Pierwsza rada dla Ciebie brzmi: używaj jasnych kolorów, by skutecznie powiększyć przestrzeń!

Duże lustro to Twój przyjaciel! Dzięki niemu zawsze będziesz dobrze wyglądać wychodząc z domu, ale co najistotniejsze- lustro powiększa i poszerza przestrzeń!

W małym mieszkaniu warto zamontować szklane drzwi, zyskujemy wówczas wrażenie lekkości pomieszczeń. Takie drzwi idealnie doświetlają wnętrze, a na dodatek nadają wnętrzu nowoczesności.

Korzystając z funkcjonalnych mebli zyskujemy wiele przestrzeni, np. ławeczka z otwieranym siedziskiem, typu schowek. Bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, szczególnie dla kobiet, gdyż zazwyczaj mają nieco więcej par butów, niż mężczyźni :)

Mały wymiar przedpokoju możemy w łatwy i sprytny sposób skorygować dywanem w cienkie paski ! Ten trik wydłuży i poszerzy mały korytarz!

Warto wspomnieć, że lakierowane powierzchnie także powiększają, odbijając światło. Należy więc wybierać meble o lekkiej formie, najlepiej na nóżkach, by nie sprawiały wrażenia masywnych.

Pamiętajmy by stawiać na jakość, nie na ilość. Na niedużych metrażach mniej oznacza więcej!

Do dzieła!;)

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl