Odnawianie salonu


Odnawianie salonu zapoczątkowałam prostymi zmianami... Nie uwierzysz ale zaczęłam aż od sufitu! Pierwszy mój krok to efektowna zabudowa karniszy, która od razu po zamontowaniu odmieniła moje wnętrze! 

Ukryła nie lubiany przeze mnie element zarazem ozdabiając salon. Bardzo łatwy krok. Nie sądzisz?;)

 

Bez względu na to w jakiej stylistyce masz mieszkanie, listwy dostępne są w różnym stylu. Możesz pomalować je na dowolny kolor, a co ciekawe oświetlić taśmą LED. Uwierz, ten banalny trik da nam zaskakujący efekt. Kolejnym sukcesem jest fakt, że światło ledowe zużywa nawet 10 razy mniej energii niż zwykła żarówka! Inwestycja na przyszłość = oszczędność !

 

Dzięki tej kombinacji w pomieszczeniu zadebiutowały zasłony w bogate wzory, na które prędzej nie mogłam sobie pozwolić. Dodatkowo listwę zamontowałam nie tylko przy karniszu ale także na ścianach bocznych, co daję na prawdę zniewalający efekt. 

 

Jeśli zależy Tobie by wnętrze zyskało nowoczesnego wyglądu nic łatwiejszego nie pozostaje, tylko zainwestować w piękne listwy i cieszyć się z nietypowego pomieszczenia! :)

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl