Pozwól, że pomogę Tobie urządzić małą łazienkę!


Zastanawiasz się, jaka jest recepta na piękne, nowoczesne i stylowe wnętrze małej łazienki?
Brak Ci już pomysłów, by planować jej aranżację ? Jeśli TAK, to koniecznie przeczytaj ten wpis!

 

Uważam, że każdy z nas zasługuje na to, by czuć się w swoim własnym mieszkaniu jak najlepiej!

 

Pragnę zdradzić Tobie kilka prostych, a zarazem bardzo znaczących wskazówek, by Twojej łazienki już nikt nie nazywał małą ;)

Pięć cudotwórczych wskazówek:

 

1. Moim pierwszym krokiem był PRYSZNIC. Aby powiększyć przestrzeń w łazience, zainwestowałam w przezroczysty prysznic w formie tafli szkła. Przestrzeń nie tylko wydaję się większa, ale także zyskała na przejrzystości. Niewątpliwym plusem jest także fakt, że szkło pasuje do większości łazienek!

 

2. Zamiast brodzika zainstalowałam odpływ liniowy, dzięki czemu w pomieszczeniu jest jednolita powierzchnia podłogi, dużo wygodniejsza w utrzymaniu czystości, niżeli brodzik

 

3. Nie jest to tajemnicą, że JASNY kolor powiększa! To chyba jedno z najprostszych rozwiązań, by optycznie powiększyć łazienkę. Zainwestowałam w białe kafelki, wnętrze wydaje się o wiele lepiej doświetlone! Nie należy zapominać o ciepłym kolorze światła, ponieważ w łatwy sposób imituje ono naturalną jasność.

 

4. Duże stylowe LUSTRO! Jeśli nie mamy okna w łazience, lustro zrekompensuje nam jego brak. Przydaje się nie tylko podczas porannej toalety, ale także optycznie powiększa przestrzeń łazienki. Kształt lustra możemy dobrać do kształtu umywalki. W mojej łazience gości lustro owalne, a uchwyty oraz umywalka są w takim samym kształcie. To łatwy trik na stylowe wnętrze:)

 

5. Niezwykle istotnymi elementami łazienki są SZAFKI I SCHOWKI. Uważam, że kosmetyki powinny mieć swoje własne miejsce, ponieważ mogą wprowadzić wrażenie bałaganu.
Kiedy każdy centymetr w naszej łazience jest na wagę złota, warto zastanowić się nad odpowiednim wykorzystaniem wolnego miejsca. Bez wątpienia powinniśmy pomyśleć o powierzchni pod umywalką, gdzie szafka w świetny sposób zapełni przestrzeń.
Ciekawym pomysłem, jest zastosowanie blatu, który będzie służył nie tylko jako np. osłona pralki. Na blacie możemy postawić dekoracyjne koszyczki, a w nich trzymać kosmetyki.

 

Musimy wiedzieć w jaki sposób wykorzystać potencjał drobnych pomieszczeń oraz pamiętać, że małe potrafi być piękne!

 

Może masz jakieś pomysły o których nie wspomniałam? ;)

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl