">

O Firmie

Sprawdź czym się zajmujemy

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, kierująca swoją ofertę do zainteresowanych zakupem nieruchomości. Firma koncentruje swoją  działalność na szerokim asortymencie nowych mieszkań i domów dostępnych spośród oferty różnych wiodących deweloperów.

Wysoko wykwalifikowana kadra pomoże w doborze nieruchomości i dostosuje się do wymagań osób zainteresowanych zakupem, kierując się przy tym wartościami ważnymi dla klienta. Zadowolenie klientów jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego stawiamy na bezpośredni kontakt i jesteśmy do dyspozycji podczas całego procesu wyboru zarówno mieszkania, jak i domu. Dokładamy wszelkich starań, by klient dokonał najlepszego dla siebie wyboru zarówno pod kątem ceny, jak i lokalizacji. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku deweloperskim pozwala na specjalistyczną obsługę nie tylko klientów indywidualnych, ale również udzielanie efektywnej pomocy sprzedażowej deweloperom.

Bardzo wnikliwy dobór firm, które odpowiedzialne są za inwestycje, pozwala dobrać najlepszą ofertę i zaplanować wszystkie czynności związane z zakupem tak, aby w wyznaczonym terminie osiągnąć cel i zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu.
Z powodzeniem zajmujemy się kompleksowym doradztwem w zakresie wyboru oferty na rynku deweloperskim, a w naszej bazie znajdują się inwestycje większości wiodących deweloperów. 

MISJA

Przez lata pracy zauważyliśmy, że brakuje miejsca, w którym klienci mogliby porównać oferty deweloperów oraz zasięgnąć rzetelnych informacji. Naszą misją stało się stworzenie takiej przestrzeni, w której klienci mieliby pełen dostęp do wiadomości na temat przedsięwzięć deweloperskich prowadzonych na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic.

Wartości firmy

Przychodzący do nas klienci otrzymują spersonalizowaną ofertę wiodących deweloperów. Dzięki temu dostaną szansę na wybranie najatrakcyjniejszej oferty pod względem lokalizacyjnym i finansowym. Zapewniamy również pełną gwarancję przeprowadzenia transakcji oraz kompleksowy nadzór nad całym procesem zakupu. Na życzenie klienta doradzimy również w kwestii najatrakcyjniejszej oferty kredytowej oraz aranżacji wnętrza i wyborze firmy remontowej.

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń

Deweloperzy Toruń to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Toruń

Ul. Bydgoska 56/3 87-100 Toruń

Tel.

695 412 750

Mail.

biuro@deweloperzytorun.pl